Image default
Informacje Motywacja

Nowość od sieci klubów fitness CityFit- aplikacja mobilna

Prężnie rozwijająca się w Polsce, jak i za granica sieć klubów fitness, przygotowała dla swoich klubowiczów zupełną nowość i przełom w trenowaniu czyli aplikacje mobilną CityFit, która umożliwia ona działanie na czterech filarach: proces zakupowy, program lojalnościowy, ułatwienie dostępu do klubu oraz zarządzanie funkcjonalnościami strefy klienta. Program ilościowy pozwala poprzez branie udziału w wyzwaniach sportowych zdobywanie CityFitCoiny, które potem możemy wykorzystać jako rabat przy kupnie karnetu. Jest to doskonała mobilizacja do ćwiczeń- połączenie wysiłku ze zniżkami.

Aplikacja CityFit

W aplikacji można zdobywać stopnie siły, również poprzez zbieranie punktów. Nazewnictwo stopni siły jest adekwatne do płci użytkownika aplikacji: kobieta-Wiewiórka, Gazela, Pantera; mężczyzna – Zając, Dzik, Byk. Jest to kolejny powód do wspólnej rywalizacji podczas ćwiczeń, rozmów na temat tego i wzajemnej mobilizacji. Zamierzonym efektem zadań w aplikacji jest integracja i polepszenie stosunków społecznościowych w klubie CityFit.

Program member get member jest stworzony dla ludzi, którzy zachęcają znajomych do uczęszczania na siłownie i w zamian dostają punkty zniżkowe oraz premie.

Współpraca CityFit z wieloma znanymi markami umożliwia wykorzystywanie uzbierane punkty zniżkowe oraz cityfitcoinów na oferty tych marek i akcesoriów CityFit.

Aplikacja ta cieszy się dużym powodzeniem i ogólną dostępnością w Google play i app store dzięki czemu największa sieć klubów fitness w Polsce czynna 24/7 może się pochwalić już niedługo powiększeniem swojej liczby klubów na terenie kraju.

Zobacz także

Jak utrzymać formę na wakacjach

LikeFit.pl

Aktywność fizyczna także zimą?

LikeFit.pl

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży oraz powrót do formy po porodzie – wywiad

LikeFit.pl