Aktywność fizyczna na YouTube – Jakie kanały warto śledzić?

Zobaczmy, które kanały na YouTubie związane z aktywnością fizyczną naszym zdaniem warto śledzić. Obecnie jest ich kilkadziesiąt, a autorzy każdego z nich prześcigają się w przedstawianiu patentów na atrakcyjny wygląd i szybkie zbudowanie masy mięśniowej. Sprawdźmy, które z nich mogą okazać się wartościowe.

6PAK

Kanał 6PAK istnieje od 2014 roku i do tego czasu zebrał ponad 66 tysięcy subskrybentów. Łącznie ich video zostało odtworzone ponad 20 000 000 razy. Co w takim razie znajduje się kanale 6PAK? Kanał ten, oprócz relacji z zawodów i targów to doskonała dawka wiedzy na temat kształtowania sylwetki. Dla widzów przygotowano liczne porady jak trenować pośladki, klatkę czy barki. Na video zobaczymy m.in. Mistrzyni Polski w Fitness Bikini czy Wicemistrzyni Świata Juniorek Bikini Fitness.

TRECGIRL

TRECGIRL to kanał prowadzony od 2014 roku, mający na celu zaprezentować filmy instruktażowe, dietetyczne przepisy i porady. Został on stworzony szczególnie dla kobiet, które chcą dokonać zmian w swoim życiu. Filmy mają łącznie ponad 4 miliony wyświetleń, a sam kanał śledzi ponad 37 tysięcy użytkowników YouTuba.

Trening Fitness

Trening Fitness to kanał prowadzony przez Paulinę, mający na celu zaprezentować czym jest fitness w szerokim tego słowa znaczeniu. Kanał prowadzi instruktorka fitness i tańca, a rady zawarte na kanale dotyczą także odżywania i zdrowego trybu życia. Od grudnia 2012 roku do dzisiaj filmy z kanału Trening Fitness zanotowały ponad 12 milionów wyświetleń i ponad 71 tysięcy subskrybentów.

JogaŻelazo

Ponad 60 tysięcy subskrypcji zanotował kanał JogaŻelazo prowadzony od grudnia 2011 roku. Prowadzi go trenerka fitnessu i dyplomowana nauczycielka jogi. Filmy o motywacji do treningu w każdym wieku, obejrzano ponad 14 milionów razy.

Na YouTubie znajdziecie kilkadziesiąt kanałów zasługujących na uwagę. Podzielcie się w komentarzach na naszym Facebooku i Instagramie na temat kanałów, które Wy polecacie i dlaczego. Z pewnością uwzględnimy je w kolejnym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *