Trening pośladków z aplikacjami mobilnymi

Zmorą większości kobiet w dzisiejszych czasach jest cellulit, nadwaga oraz obwisłe pośladki. Powoduje to, że kobiece ciało staje się mniej atrakcyjniejsze dla mężczyzn, jesteśmy coraz bardziej zalatane, prowadzimy siedzący tryb pracy i nie mamy czasu na ćwiczenia, które poprawią naszą kobiecą sylwetkę. Każda z kobiet chce być atrakcyjna dla mężczyzn, dla których najważniejszą rzeczą w kobietach są…oczy. No i oczywiście pośladki.

Jędrne pośladki, umięśniona i wyrzeźbiona pupa oraz gładka skóra, to nic innego jak tylko chęci do ćwiczeń, a wystarczy to robić kilka minut dziennie. Wystarczy silna wola, trochę motywacji i systematyczność. Przedstawiamy Wam kilka aplikacji na telefon, które pozwolą kobietom na to, żeby ich pośladki były jędrne i piękne.

Aplikacje wspierające trening pośladków

Trening Pośladków – Trening Bioder i Pupy

Jest to aplikacja, która pomoże nam spalić tkankę tłuszczową na pośladkach oraz pozwoli aby stały się one bardziej jędrne. Aplikacja zawiera dwa poziomy trudności a wszystkie ćwiczenia zostały opracowane przez instruktorów fitness. Producenci aplikacji zapewniają że do ćwiczeń nie jest potrzebny żaden sprzęt, wystarczy masa Twojego ciała. W aplikacji tej możesz stworzyć własny plan treningu, kolejność ćwiczeń itp. Aby wszystkie ćwiczenia przebiegały prawidłowo możesz skorzystać z animacji, filmów oraz instrukcji.

Ćwiczenia pośladków i nóg

Kolejna aplikacja która pozwoli Tobie aby pośladki i nogi były ładne i jędrne. Odpowiedni trening i odpowiednia postawa zapewni, że po kilku tygodniach będziesz z siebie dumna. Aplikacja zawiera kilka funkcji takich jak: śledzenie postępu spadku wagi, licznik kalorii, przypomnienia o ćwiczeniach itp.

30 dni fitness nogi i pośladki

Aplikacja zawiera 30 dniowy program ćwiczeń dla trzech głównych grup mięśni: pośladki, uda i nogi. W ćwiczeniach tych pomoże nam wirtualny trener, on najlepiej wie jak wykonać każde ćwiczenie żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Najlepszy trening pośladków

Jest to aplikacja, która pozwoli poprawić Twój stan zdrowia dzięki ćwiczeniom jakie nam oferuje. W aplikacji tej jest możliwość pomijania ćwiczeń, jeśli sobie nie dajemy z nimi rady, lub po prostu nie chcemy ich wykonywać. Głosowe komentarze trenera pozwolą Tobie na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, a co za tym idzie spalisz więcej tkanki tłuszczowej.

Buttocks workout in 30 days

Dzięki dostępowi do wielu światowej klasy treningów bezpośrednio w telefonie, będziesz w stanie wykonywać wysokiej jakości ćwiczenia w zaciszu własnego domu, To 30-dniowe wyzwanie dla Twoich pośladków, które daje Ci możliwość bezproblemowego tworzenia i monitorowania treningów, dzięki czemu możesz pozostać skupiony i zaangażowany w osiąganie celów treningowych na pośladkach. Zbuduj jędrne pośladki wykorzystując zaledwie kilka ćwiczeń dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *